تالار فیل سفید

30 سال افتخار خدمت رسانی

تالار مجلل فیل سفید

مجموعه ‌ی تالار فیل سفید یکی از لاکچری‌ترین و زیباترین تالارهای استان اصفهان هست که در سال … افتتاح شده و از فضای کاملا متفاوتی برخوردار است. تالار فیل سفید در محدوده ۴۵ کیلومتری شهر اصفهان و به آدرس زرین شهر، بلوار جانبازان  واقع شده و دارای … طبقه مجزا هرکدام به مساحت‌ … متر و ظرفیت پارکینگ اختصاصی … اتومبیل هم‌زمان هست. این تالار با استفاده از فضایی با آرامش و لوکس،گل‌آرایی، لوستر آرایی، شمع آرایی‌هایی مدرن، فضایی دل‌نشین ایجاد کرده است. کلیه‌ی سالن‌های تالار دارای سقف‌های بلند و باشکوه هستند که با طراحی زیبا و چشم‌نواز خود مهمانی را باشکوه تر و مجلل تر می‌سازد.

فضاهای داخلی و دکوراسیون داخلی این تالار با الهام از هنر پیشین و اصیل ایرانی طراحی‌شده است. کلیه‌ی دیوارهای اصلی سالن، سقف‌ها، ستون‌ها با گچ‌بری‌هایی خاص و زیبا توسط هنرمندان ایرانی مزین شده است. لوستر آرایی‌های این سالن بسیار مجلل و زیباست. اتاق عقد به ظرفیت … صندلی در یکی از سالن ها تعبیه‌شده است که مراسم عقد در این اتاق با دیزاین و تم موردنظر میزبان طراحی می‌گردد.

این مجموعه دارای پارکینگی عظیم با ظرفیت … اتومبیل هست و دارای …………. هست. در پارکینگ جایگاه ویژه و لاکچری برای ماشین عروس تعبیه شده است. مجموعه تالار فیل سفید دارای ………. هست. مجموعه تالار مجلل فیل سفید آماده پذیرایی تمامی مراسم‌های شما عزیزان اعم از جشن ها (عروسی، نامزدی، تولد و…)، سمینارها، همایش ها، ضیافت ها، مراسم افطاری و ترحیم سطح بالا و لاکچری است.